Dwunastkowicze w półfinale Muzycznej Bitwy Radia Wrocław

W półfinale Muzycznej Bitwy Radia Wrocław znalazły się, po pokonaniu konkurentów w pojedynkach na muzykę i sms-y fanów, aż trzy zespoły z Dwunastkowiczami w składzie:

– CHWILANTROPIA z Pawłem Drygasem (absolwent 2009, perkusista znany w szkole m.in. z koncertów RyK, Jubileuszu 60-lecia, spotkania autorskiego w bibliotece – książka “Rock w humanistyce”, doktorant na socjologii U.Wr.)

– MADAMME – z Miłoszem Łapińskim (absolwent 2016, gitarzysta i znakomity realizator wielu szkolnych imprez – RyK, KURA, Jubileusz i in., student prawa)

– MATYLDA MAKOWSKA – z Hanną Wyczlińską (absolwentka 2018, znakomita basistka, współautorka wielu szkolnych występów)

To oni wśród 18 zwycięskich zespołów walczą o udział w wielkim finale Muzycznej Bitwy. Od 7 maja zaczną się pojedynki drugiego etapu – na antenie i na stronach Radia Wrocław. Trzy zespoły zagrają w Sali Koncertowej Radia 9 czerwca w finale i kto wie – MOŻE TO BĘDĄ NASZE ZESPOŁY???

To zależy od wsparcia, jakiego im udzielimy. Głosują słuchacze wysyłając sms-y.
ZACHĘCAM DO SŁUCHANIA I ŚLEDZENIA MUZYCZNEJ BITWY OD 07.05. I DO GŁOSOWANIA NA NASZYCH, OCZYWIŚCIE!
Jest niewiele mediów, które zajmują się promocją młodych, zdolnych ale jeszcze mało znanych zespołów muzycznych. Pomóżmy wybić się tam naszym!

Strona Muzycznej Bitwy radia Wrocław:

0 komentarz