ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

DZIELI NAS PÓŁ WIEKU

Liceum Ogólnokształcące nr XII we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego – Wrocławskim Centrum Seniora ogłasza XV edycję konkursu DZIELI NAS PÓŁ WIEKU.

Tematem konkursu jest PORTRET OSOBY STARSZEJ OD AUTORKI/AUTORA O CO NAJMNIEJ 50 LAT. Celem konkursu jest rozwijanie empatii i wzmacnianie więzi międzypokoleniowych i rodzinnych.

W tym roku nagrody zostaną przyznane w następujących kategoriach:

• portretu literackiego – dowolna forma literacka (poetycka lub prozatorska), praca nie więcej niż cztery strony druku, dzieci ze szkół podstawowych prosimy o prace pisane odręcznie. Uwaga: chodzi o aktualny portret, charakterystykę, a nie biografię czy wspomnienia;
  • fotografii – format min. 20cm x 30cm;
  • pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką.

W kategoriach  literackiej i plastycznej będziemy nagradzać prace konkursowe w dwóch grupach wiekowych: osobno prace dzieci ze szkół podstawowych i osobno młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych.

Osoby nagrodzone i wyróżnione otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego oraz Liceum Ogólnokształcące nr XII.

Prace prosimy przesyłać lub przynosić do LO nr XII, plac Orląt Lwowskich 2a, 53-605 Wrocław. Portiernia może przyjąć prace od 7.00 do 20.00. Prosimy nie podpisywać prac, ale oznaczyć je godłem/pseudonimem. Identyczne godło/pseudonim Autorki/Autora oraz dopisek: szkoła podstawowa lub szkoła ponadpodstawowa prosimy umieścić na wierzchu koperty zawierającej dane Autora/Autorki (imię i nazwisko, wiek, szkoła, klasa, numer telefonu) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i upowszechnianie wizerunku w celach wynikających z konkursu, jak również – w wypadku osób, które nie ukończyły 18 r. ż. – zgodę opiekunów na udział w konkursie. Formularze są do pobrania na stronach www.lo12.wroc.pl oraz www.seniorzy.wroclaw.pl.

Termin nadsyłania prac – do 3 listopada 2020. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na  stronach www.lo.12.wroc.pl oraz  www.seniorzy.wroclaw.pl  do 1 grudnia 2020. Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w gmachu LO XII 10 grudnia o godzinie 17.00. Prace będzie można odebrać bezpośrednio po uroczystości (do godziny 20.00) albo 15 grudnia w godzinach 13.00-17.00.

Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na www.lo12.wroc.pl oraz www.seniorzy.wroclaw.pl. Tam też będziemy informować o wszelkich zmianach.

dr Danuta Daszkiewicz-Ordyłowska

Informacji udziela Małgorzata Wyczałkowska, mwyczalkowska88@gmail.com

Telefon: 71 798 67 38 w. 140

Dzieli nas pół wieku

XV edycja konkursu

2020/2021

Drodzy Laureaci i Laureatki XV edycji,

ze względu na zamknięcie szkół i utrudnienia organizacyjne  nagrody, dyplomy i Wasze prace dotrą do Was
później. Zostaną przekazane – zgodnie z wcześniejszą informacją – do Waszych szkół. Ponieważ nie umiem
przewidzieć wszystkich okoliczności, mogę tylko obiecać, że zrobię to najszybciej jak będę mogła

i na pewno przed końcem tego roku szkolnego.

Wyczałkowska, organizatorka konkursu

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PREZENTACJI Z XV EDYCJI KONKURSU

dzieli-nas-pol-wieku

XVI edycja konkursu

2020/2021

Bardzo dziękujemy wszystkim Autorkom i Autorom za przesłanie prac.

Wciąż  nie możemy zorganizować uroczystości wręczenia nagród – zostaną one dostarczone (wraz z nagrodzonymi pracami plastycznymi) do sekretariatów szkół, w których się uczycie, na pewno przed końcem tego roku szkolnego. Samą uroczystość chcemy zastąpić specjalną prezentacją. Gorąco zapraszamy do jej obejrzenia, zostanie umieszczona na tej stronie 16 kwietnia.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PREZENTACJI Z XVI EDYCJI KONKURSU

tło wordpress