EUROWEEK 2023

W dniach 26-30.10.2023r. 30 uczniów z klas drugich wzięło udział w obozie językowym „Euroweek – Szkoła Liderów”. Koordynatorkami projektu były  p. Agata Skaczyło i p. Magdalena Matłosz.

Euroweek to program edukacyjny,  który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności liderowania. Ponadto program rozwija intelekt , kreatywność i uczy wielokulturowości.

Pod czujnym okiem prowadzących – wolontariuszy z całego świata – od rana do wieczora  dwunastkowicze używali języka  angielskiego w różnych sytuacjach komunikacyjnych. Przygotowywali prezentacje, scenki, śpiewali piosenki, poznawali kulturę takich krajów jak Gruzja, Peru, Turcja,Włochy czy Zimbabwe, rozmawiali na ważne tematy. Codzienne zajęcia obejmowały m.in: Public Speaking exercises, Creativity activities, Team Building activities,  Culural Night, Talent Development activities.

Obóz językowy odbywał się w Międzygórzu, dlatego spacery po  górach i miasteczku, szczególnie pięknych jesienią,  stały się dodatkową atrakcją.

Wróciliśmy naładowani dobrą energią, zintegrowani, pełni wspomnień.  Od teraz odliczamy dni do kolejnego Euroweeku, na który zapraszamy już za rok 🙂