Finał konkursu "Radość czytania i radość tworzenia"

W piątek, 8 marca, w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu fotograficzno-literackiego przygotowanego przez panie H. Jędrychowską, M.Gumienny-Nowak i A. Szymańską Radość czytania i radość tworzenia zorganizowanego z okazji setnej rocznicy urodzin Wisławy Szymborskiej. Polegał on na przygotowaniu pracy inspirowanej wybranym cytatem noblistki, zawierającej autorskie zdjęcie i pisemne uzasadnienie, czemu jest ono komentarzem do danej myśli. Podczas wydarzenia prace te zostały zaprezentowane, wyłoniono także zwycięzców konkursu. Pokazywanej twórczości towarzyszyły również występy muzyczne nawiązujące do tekstów W. Szymborskiej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału i serdecznie gratulujemy wyróżnionym oraz nagrodzonym!

Lista nagrodzonych:
1 m. Ewa Hajdul z SP 65 w Zespole Szkół nr 20 we Wrocławiu

1 m. Aurelia Gluch z LO XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu

1 m. Olga Andruszkiewicz z LO VIII im. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu

2 m. Julia Nowak z LO XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu

3 m. Maja Skibińska z LO XII im Bolesława Chrobrego we Wrocławiu

3 m. Agata Gołębiowska-Szczurek z LO VIII im. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu

Wyróżnienie:
-  Helena Kramarczyk z LO XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu;