Finał XVII Konkurs o miecz Bolesława Chrobrego

Liceum Ogólnokształcące Nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu z radością informuje, że w XVII Konkursie o miecz Bolesława Chrobrego „Polska w czasach monarchii wczesnopiastowskiej” do finału zakwalifikowały się zespoły z następujących szkół (kolejność przypadkowa):

• Szkoła Podstawowa nr 19 we Wrocławiu drużyna w składzie Ida Bakalarczyk, Amelia Pławecka i Zuzanna Ostrowska.
  • Szkoła Podstawowa nr 19 we Wrocławiu drużyna w składzie Karolina Jacyszyn, Piotr Kaszuba i Aleks Pióro.
  • Szkoła Podstawowa nr 19 we Wrocławiu drużyna w składzie Marta Trypka, Michalina Kaczmarek i Stanisław Kowalczyk.
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskich drużyna w składzie Oliwia Cierpińska, Szyman Pażyra i Michał Szymczyk.
  • Szkoła Podstawowa nr 40 we Wrocławiu drużyna w składzie Zofia Nowak, Hanna Nowak i Hanna Dźwigońska.
  • Szkoła Podstawowa nr 28 we Wrocławiu drużyna w składzie Maja Kroczak, Gabriela Makowska i Wiktoria Makowska.
  • Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu drużyna w składzie Amelia Kurant, Emilia Lupierz i Wiktoria Hawryszko.
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu drużyna w składzie Szymon Sierpień, Lena Zamorska i Nadia Zamorska.
  • Szkoła Podstawowa nr 37 we Wrocławiu drużyna w składzie Karol Franiuk, Antoni Nasiukiewicz i Dawid Panicz.
  • Szkoła Podstawowa nr 16 we Wrocławiu drużyna w składzie Zuzanna Bek, Ludwik Gawryłow i Jan Kożlarski.
  • Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu drużyna w składzie Maja Kędziora, Maja Faleńska i Szymon Kopczyński.
  • Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrocławiu drużyna w składzie Emilia Ciupak, Hanna Siudzińska i Łukasz Stasieńko.

Jednocześnie zawiadamiamy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiczną i decyzją w sprawie nauki zdalnej, TERMIN FINAŁU zostaje zmieniony na 30 MARCA 2022 R. Mamy nadzieję spotkać się stacjonarnie, jednak ostateczna decyzja w tej sprawie zostanie przekazana do 28 lutego 2022 r.