Agnieszka Kacała

Stopień zawodowy: nauczyciel dyplomowany.

Wykształcenie: Magister teologii z przygotowaniem pedagogicznym. Licentiatus in theologia spec. in theologia dogmatica. Studia podyplomowe w zakresie Nauk o Rodzinie. Studia doradztwo zawodowe i przedsiębiorczość.

Nagrody: Medal Komisji Edukacji Narodowej, Nagrody Dyrektora Szkoły i Przedszkola.

Osiągnięcia uczniów: Paweł W. – Laureat I miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Biblijnej (2010).
Luiza P. – Laureatka I miejsca (2010) i Finalistka (2011) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Myśli Jana Pawła II (2010).
Maciej S. – Laureat III miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Myśli Jana Pawła II (2010).
Weronika S. – Laureatka V miejsca (2010) i Finalistka (2011) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Myśli Jana Pawła II.
Karolina S. – Laureatka Konkursu poetyckiego „Wielbić Boga chcę własnymi słowami”.
Marcin A. O.– Laureat III miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Myśli Jana Pawła II (2011).
Monika M., Monika S. – Finalistki w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Myśli Jana Pawła II (2012).
Katarzyna P. – Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej (2013 i 2014).
Monika M. – Laureatka I miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Myśli Jana Pawła II (2013).
Monika S. – Finalistka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Myśli Jana Pawła II (2013).
Krzysztof T. – wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie o Janie Pawle II (2013/2014).
Monika M., Łukasz S., Jakub G. – finaliści Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe (2014).
Magdalena W. i Aleksandra I. – Finalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Myśli Jana Pawła II (2015).
Nina W. – Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady teologii katolickiej (2016).
Magdalena W. – Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe (2016).
Aleksandra I. – laureatka I miejsca w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiej Olimpiady Myśli Jana Pawła II (2016).

Michał M., Emilia K. – Finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe (2017)

Konrad S. – Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady znajomości Afryki (2017).

Jan, Michał K. – Finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe (2018).

Konrad S. – Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady znajomości Afryki (2018).

Kalina K., Agata – 2 miejsce w województwie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy o Rodzinie (2018.)

Mikołaj, Aleksandra, Michał – Laureaci „Ogólnopolskiego Konkursu Jasnogórska Królowa Polski…” (2018).

Maciej (Laureat)l, Michał i Emilia (Finaliści) - XIV Ogólnopolski Konkurs Papieski „Jan Paweł II – Pielgrzym pokoju” (2018).

Wioletta G. – Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe (2020).

Inne: W LO nr XII od 2009r. Inicjatorka i Opiekun “Dwunastkowego Kwadransa na modlitwę”, a także koordynatorka m.in. olimpiad i konkursów teologicznych. Prywatnie miłośniczka wędrówek górskich i kwiatów.

Kontakt:doradztwo.lo12.wroc@gmail.com