Kalendarz Dwunastki –podsumowanie akcji

przez LO XII

Tegoroczny Kalendarz Dwunastki jest bogaty w zdjęcia zwierząt nauczycieli i uczniów LO XII. Ogłoszony wcześniej do niego casting cieszył się dużym zainteresowaniem, toteż w tej edycji znalazło się aż 28 zdjęć pupili –psów i kotów oraz królika. Format biurkowy kalendarza sprawdza się w praktyce, tym bardziej, że zawiera on informacje przydatne uczniom np. zaznaczone są ferie czy inne ważne daty związane z życiem szkoły.

Najważniejszy jest jednak cel , bowiem pieniądze uzyskane ze sprzedaży podobnie jak w poprzednich  latach, przekazałam dwóm fundacjom:

– Fundacji Centaurus, która wspomaga psy, koty, konie i inne zwierzęta np. gospodarskie, potrzebujące pomocy (choćby wykupując konie z rzeźni) oraz

– Fundacji Koci Zakątek zajmującej się porzuconymi kotami.

Obie fundacje są z Wrocławia. W tym roku dzięki hojności Nauczycieli i Uczniów, którzy wykupili cały nakład kalendarza, każda z fundacji otrzymała przelewem po 260 zł.

Poniżej zamieszczam Kalendarz Dwunastki do wglądu i zdjęcia potwierdzenia dokonanych przelewów.

Pragnę wszystkim, którzy nabyli kalendarz  gorąco podziękować, także panu Lechowi Błaczkowskiemu, który pomaga mi „od strony informatycznej” tworzyć kalendarz.

Diana Gawinecka

[foogallery id=”11791″]

[gview file=”http://lo12.wroc.pl/wp-content/uploads/2017/01/Prezentacja2017-8.11.pdf”]

Posty, które mogą Cię zainteresować

Skip to content