NAUCZYCIELE

Zespoły przedmiotowe rok szkolny 2021/2022

Gawinecka-Laubner Diana – j.polski
Giżewska-Szwarbuła Agnieszka – j.polski
Gumienny -Nowak Magdalena – j.polski
Jagieła Anna – j.polski

Jędrychowska Halina – j.polski
Kokurewicz Tadeusz – etyka / filozofia   
Morska Edyta – j.polski
Promna-Baj Ewa – j.polski
Szymańska Agnieszka – j.polski

Bańska Jadwiga – j.niemiecki
Cybulska Lidia – j.angielski
Dzięgielewska Beata – j.niemiecki

Gil-Kisiecka Anna – j.angielski
Iacovuc Alia – j.rosyjski  
Klepuszewska-Cyran Marta – j.angielski
Lemiec Małgorzata – j.angielski
Łuczak Arleta – j.niemiecki
Machowiec Patrycja – pedagog / j.francuski
Matłosz Magdalena – j.angielski
Pieczarska Anna – j.angielski
Skaczyło Agata – j.angielski
Wrońska Agnieszka – j.angielski
Zaniewska Iwona – j.angielski

Bartkiewicz Emilia – matematyka
Bednarska Agnieszka – matematyka

Ciosek Irena – matematyka
Jokiel Agnieszka – matematyka
Moc Anna – fizyka

Nowicka Agnieszka – matematyka / fizyka
Ryczko Jolanta – matematyka
Siestrzeńcewicz-Bohusz Justyna – matematyka
Sromek Dorota – informatyka
Syska Elżbieta – matematyka
Szymczak Urszula – matematyka
Zelkowier Włodzimierz – fizyka

Daszkiewicz-Ordyłowska Danuta – historia
Dziedzic Dariusz – historia / wos
Grobara Janina – historia
Jaskólski Zdzisław – historia / wos
Noordenbos Aleksander – historia / wos
Pelczarska Joanna – historia
Ryznar Katarzyna – wos
Skubisz Anna – historia / wos
Wąsiel-Alberska Anna – historia / wos

Haberla Izabela – chemia
Kot Mariusz – geografia
Lupa Katarzyna – geografia

Orzechowska Elżbieta – biologia

Pasiński Damian – chemia
Parys-Wasylkiewicz Magdalena – geografia
Rudy Małgorzata – biologia
Stachowska Beata – geografia
Szczęsny Stanisław – chemia
Wolna Małgorzata – biologia
Żelazko Przemysław – biologia

Bukowska Katarzyna – wychowanie fizyczne / edukacja dla bezpieczeństwa

Chałupa Robert –  wychowanie fizyczne
Michaliszyn Dariusz – wychowanie fizyczne
Michalska Agata – wychowanie fizyczne
Pajor Renata – wychowanie fizyczne
Pawelec Maciej – wychowanie fizyczne

Kacała Agnieszka – religia / przedsiębiorczość
Urban Andrzej – przedsiębiorczość / podstawy ekonomii

Jasińska Dominika – pedagog

Machowiec Patrycja – pedagog / j.francuski
Smolik-Wyczałkowska Małgorzata – pedagog

Golian Aleksandra – bibliotekarz
Kocińska Katarzyna – bibliotekarz

Skip to content