Ranking perspektyw 2020

Dwunastka” została uznana czwartą szkołą na Dolnym Śląsku w rankingu magazynu “Perspektywy”

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w pięknej auli Politechniki Wrocławskiej dnia 6 lutego 2020r. nasza Szkoła otrzymała nagrody Dolnośląskiego Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 wraz z listami gratulacyjnymi.

Zajęliśmy:

🏆  4. miejsce w dolnośląskim a 30. w ogólnopolskim Rankingu Liceów Perspektywy 2020;

🏆 4. miejsce w dolnośląskim a 35. w ogólnopolskim Rankingu Maturalnym Liceów Ogólnokształcących Perspektywy 2020;

🏆 3. miejsce w dolnośląskim a 39. w ogólnopolskim Rankingu Szkół Olimpijskich Perspektywy 2020.

To nagrody dla wszystkich Nauczycieli, Uczennic i Uczniów, których starania i codzienny wysiłek przynoszą sukces naszej Szkole.

0 komentarz