RYK - koncert charytatywny

27 stycznia po raz kolejny w LOXII odbył się RYK, charytatywny koncert rockowy 🙂

Od wielu lat nauczyciele, uczniowie i absolwenci Dwunastki jednoczą swe siły w szczytnym celu, jednocześnie świetnie się bawiąc 🙂 Pozyskane pieniądze trafiają do Naszych ludzi, absolwentów i przyjaciół LOXII, którzy potrzebują pomocy.

Na tegorocznym spotkaniu bawiło się ponad 600 osób. Na scenie mieliśmy przyjemność oglądać trzy młode grupy - NIE NO CHŁOPAKI, The Outsiders i C.A.D.G oraz dwa profesjonalne zespoły - Francis Tuan i NAGO, w których składach znajdują się absolwenci LOXII. Przeprowadzono 30 wspaniałych licytacji, których pomysłodawcami byli nauczyciele 🙂

O oprawę dźwiękowo-oświetleniową zadbała firma PRO-JACK, zaś za sterami konsoli stanęli profesjonaliści Bartosz Gruz i Miłosz Łapiński oraz młodzi techniczni Dwunastki.

Tegoroczny dochód trafił do Marcina Kaczyńskiego, absolwenta Dwunastki, który w 2016 r. uległ wypadkowi samochodowemu. Uszkodzenie kręgosłupa spowodowało mnóstwo powikłań. Dziś jest lepiej, dużo lepiej...
Na co dzień jednak Marcin spędza czas w łóżku lub na wózku inwalidzkim. Niezbędna jest pielęgnacja i rehabilitacja, a to oznacza ogrom nakładów finansowych, bo leczenie i sprzęt kosztują.
Miło nam poinformować, że wspólnymi Dwunastkowymi siłami udało się zebrać 34608 PLN-ów.

To bardzo dobry wynik, to bardzo dobry gest, to wreszcie dowód, że LOXII nie zostawia swoich w potrzebie.

Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować ten wspaniały koncert.

Do zobaczenia za rok 🙂