Wyniki 12 edycji "Konkursu o miecz Bolesława Chrobrego"

W dniu 7 lutego 2017 roku w Klubie Szkolnym odbył się finał 12 edycji konkursu O miecz Bolesława Chrobrego. Jak co roku, uczniowie gimnazjum mieli szansę zaprezentować wszystkie swoje talenty. Jury w składzie:
Pani Dyrektor Danuta Daszkiewicz-Ordyłowska, Pani Profesor Anna Wąsiel-Alberska oraz uczeń klasy 1d Maksym Zalewski po długich i trudnych obradach przyznali następujące nagrody:

Wyróżnienie za najlepszy film-Gimnazjum nr 40, Marian Łysiak, Julia Janas.
Wyróżnienie za najlepszą pracę plastyczną-kielich Chrobrego-Gimnazjum nr 40, Julia Janas i Gimnazjum nr 18, Hanna Kłopocka.
Wyróżnienie za najlepsza wiedzę historyczną-Gimnazjum nr 20, Daria Rams(I miejsce) i Gimnazjum nr 9 z Wałbrzycha, Nikola Dwornik( II miejsce).
Wyróżnienie za najlepszy deser- Gimnazjum nr 39, Agnieszka Popińska i Gimnazjum nr 40, Julia Janas.

W podsumowaniu wszystkich osiągnięć, jury przyznało trzy kolejne miejsca:
III miejsce Gimnazjum nr 39, Julia Jaszczyńska, Agnieszka Popińska, Matylda Chachaj
II miejsce Gimnazjum nr 40, Marian Łysiak, Julita Góralska, Julia Janas
Natomiast nagroda główna, czyli miecz Bolesława Chrobrego powędrował do drużyny Gimnazjum nr 39
Hanny Kłopockiej, Gabrieli Kolonko, Aleksandry Malczewskiej.
W imieniu jury chciałam dodać, że desery były godne polecenia.